CS-Experiment

Cyber Struggle Experiment Sertifikası

Cyber Struggle’ın hibrit bakış açısının en sıra dışı tecrübesini oyun ve simülasyon tadında yaşayın. Görevleri başarı ile yerine getirin ve CS-Experiment sertifikası sahibi olun.

CS-Experiment sertifika süresince, yapacağınız istihbari çalışmalarla elde ettiğiniz bilgileri kullanarak sistemlere sızmanız gerekecek. Yine bununla birlikte askeri simülasyon ile intikal edip, pusu ve zorlu şartlarda, hedef bölgede keşif ve yine hack faaliyetleri yaparak, kritik verileri ele geçirip, dost bölgeye kaçmanız gerekecek.

Bilgisayar başındaki teknik becerilerinizin yanı sıra, kendinizi kısa süreliğine hibrit bir yaşamın içerisinde bulduğunuz bu simülasyon ile, motor becerileriniz,, zihinsel dayanıklılığınızı, bilişsel fonksiyonlarınızı, ekip becerilerinizi, mental toleransınızı, değişen durumlara adaptasyon durumunuzu, sıra dışı düşünme yetilerinizi, büyük resmi kaçırmadan mikro düzeyde müdahale edebilme yeteneklerinizi, mikro ve makro düşünce geçiş durumunuzu geliştirme ve test etme imkanı yakalayacaksınız.

Bu açıdan bakıldığında, bu sertifika simülasyon oyunun amacı, sizlere toplam bir tecrübe yaratarak, hem teknik, hem bilişsel olarak kendinizi daha iyi tanımanızı, geliştirmenizi, geleceğin hibrit yaklaşımı hakkında empati sahibi olmanızı sağlamaktır.

Kayıt ve daha detaylı bilgi için iletişim formunu yada iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz

AEGIS is up and running!a hybrid certification for SOC Analyst

Aegis is a self study, performance based certification and it is the first step of AAR (Aegis, Alpha, Ranger) path to provide great baseline for multidisciplinary approach. In Addition, it establishes a good set of baselines for Tier 1 and Tier 2 SOC Analysts within the coverage of both offensive and investigative skills and strategic/critical thinking mindset.

ENROLL NOW